TEGUS MAI KUU LÕPP

TEISIPÄEVAL 22. MAIL sõidavad Õunakes ja Siilikese rühmade lapsed PRIA projekti “Piimast algab elu” raames Raja tallu Kõrkkülas, et läbida piimapäev talus “Kust tuleb piim”. Päeva käigus selgub, kust tuleb piim ja kuidas see jõuab toidulauale, maitseme, kas musat-valgekirju lehma piim maitseb samamoodi nagu punase lehma piim. Tutvume ka teiste taluloomadega.
KOLMAPÄEVAL 23. MAIL lähevad Krülli rühma lapsed Järve Gümnaasiumisse, et koos Buratino, Lepatriinu, 1 ja 2 klasside lastega koos läbi viia Kiusamisest vaba päev “Üheskoos muutume paremaks”.
NELJAPÄEVAL 24. MAIL toimub Kohtla-Järve lasteaedade laste laulu- ja tantsupidu “Eesti Vabariik – 100”, kus esinevad ka meie Krõlli ja Siilikese rühmade lapsed. Pidu toimub Kohtla-Järve kultuurikeskuse ees.
REEDEL 25. MAIL toimub Krõlli rühma lõpupidu, kooli saadame 20 last.
TEISIPÄEVAL 29. MAILtulevad lastele külla Kohtla-Järve muusikakooli õpilased, et viia läbi kevadkontsert lasteaialastele.
KOLMAPÄEVAL 30. MAIL toimub Siilikese rühma lõpupidu, kooli saadame 15 last.
REEDEL 1. JUUNIL toimub asfaldijoonistuste päev lasteaias – pühendatud lastekaitsepäevale ja Kohtla-Järve linna sünnipäevale.