TSIRGUPÄEV

9. märts on kalendris Tsirgupäev. Vanasti arvati, et sellel päeval pööravad linnud oma nokad päikese poole ja alustavad tagasilendu. Tõrukese ja Siilikese rühmade lapsed tähistasid seda päeva aga ühise mängupeoga. Lastel tuli meelde tuletada ränd- ja paigallinnud, sättida “traadile” ritta laululinnud ning laduda tähtedest sõnu. Koos liikumisõpetajaga mängiti liikumis- ja laulumänge ning korraldati võistluseid. Pidu lõppes ühises suures ringis, koos lauldes ja tantsides.

EMAKEELEPÄEV

14. märstil lähevad Mesimummi rühma lapsed tähistama Emakeelepäeva koos Buratino ja Väikemehe lasteadade lastega Kohtla-Järve Lugemissaali.

Lasteaias toimub Emakeelepäeva raames 15. märtsi hommikul kell 9.30 saalis laste luulehommik, kus esinevad kõikide rühmade lapsed luuletustega.

TSIRGUPÄEV

11. märtsi hommikul viib saalis läbi rahvakalendritähtapäevad raames õpetaja Malle läbi Tõrukese ja Siilikese rühmade lastega läbi Tsirgupäeva.

TEATER

Teisipäeval 12. märtsil kell 9.30  tuleb lastele külla Lasteteater Muff muusikalise nukuetendusega “Metsaseiklus”, pileti hinnaks 2 eurot.

VASTLATRALL

Teisipäeval 5. märtsil sõidavad 3, 5 ja 6 rühmade lapsed Iisaku muuseumisse vastlatrallile, kus neile õpetatakse vastlakombeid ja kui ilmataat lubab siis ka saab vastlaliugu lasta. Väljasõit lasteaia juurest kell 9.00

Kolmapäeval 6. märtsil sõidavad 4, 7 ja 9 rühma kooliminejad lapsed Kukruse Polaarmõisa, koos läbi viia vastlapäev, väljasõit lasteaia juurest kell 9.30

Spordipäev Kauksis

Sellel aastal on vastlapäev alles märtsis ning seepärast ostustasime sõita Kauksi ja korraldada ´vastlapäeva eelproov. Lapsed said võidu kelgutada ja proovida, kuidas saab kõige pikema liu ja kiirema hoo – tuli ju veenduda, et kelgud ikka töökorras on! Meie õnneks oli ka ilm mõnusalt karge ja talvine, ning lapsed said endale mälestuseks punetavad põsed ja lõunaks hea une.

TEATER

14. veebruaril tuleb lastele külla Miksteater etendusega “Erakordne veepudel”, etendus on lastele sõbrapäeva puhul tasuta.

SÕBRAPÄEVAD

Kuna 14. veebruar on sõbrapäev siis meie Mesimummi lapsed lähevad 13. veebruaril sõbrapäev puhul külla Buratino lasteaia lastele ja 15. veebruaril tulevad Tõrukese rühma lastele külla Karukese lasteaia vanemrühm, et üheskoos pidada üls tore ja rõõmus sõbrapäev.