Sipsikute piimanädal

 Sipsikute rühmas toimus piimanädal, mille raames lapsed tutvusid piimaga, piima teekonnaga, erinevate piimatoodetega, piimatoitudega. Kasutades Beepoti kinnistati õpitut. Lastele käis rääkimas piima tervislikkusest tervishoiutöötaja Agnet ja külas käis ka üllatuskülaline lehm Lonni, kes tõi lastele kingituseks kaks pakki keefiri, millest lapsed üheskoos valmistasid keefirikokteili mustikatest. Koostöös lastevanematega meisterdasid lapsed kodus piimapakenditest meisterdusi, millest sai üles pandud huvitav näitus.

Töökuulutus

Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju võtab tööle kvalifikatsiooninõuetele
vastava lasteaia õpetaja keelekümblusrühma.
Kandidaadil esitada:
– sooviavaldus
– elulookirjeldus sh.töö- ja teenistuskäik
– kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad.
Dokumendid saata hiljemalt 22.09.2020 aadressil kirju-mirju@kjlv.ee või Pärna 36, Kohtla-Järve 30326.
Tööle asumine: 1.10.2020 (või kokkuleppel)
Lisainfot saab tel. 3345586

Töökuulutus

Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju kuulutab välja konkursi õpetaja ja tervishoiutöötaja ametikoha täitmiseks. Haridust tõendavate dokumentide koopiad, avaldus ja CV esitada hiljemalt 10.07.2020.a. kirju-mirju@kjlv.ee  ,Info telefonil 3345586

LASTEAIA LÕPETAMINE 2020.A.

Sel aastasl tuli kevad teisiti kui varasematel aastatel ning seetõttu toimuvad ka lasteaias rühmade lõpetamised teistmoodi. Kahjuks jäävad ära lõpupeod traditsioonilisel kujul, kuid need toimuvad ilma külaliste ja vanemateta lasteaia saalis.
6. rühma lõpupidu on 28. mail kell 10.00
4. + 3. rühma lõpupidu on 29. mail kell 10.00

SIPSIKUTE RÜHMA NÄDAL

Sipsikute rühmas toimus tüdrukute nädal, mis lõppes nukunäitusega. Lastel käis külas hea sõber lasteraamatukogust tädi Kaire, kes tutvustas nukuraamatuid, mida saadi vaadata ja nendest lugusid kuulata. Emakeelepäeva puhuks rääkisime lastele lisaks meie emakeelele ka maailma erinevatset keeltest, ka viipekeelest, mis lastele pakkus rohkemhuvi.

TSIRGUPÄEV

Teisipäeval, 10. märtsil, kutsus Tõrukese rühma õpetaja Malle Mõmmi rühma lapsed saali, et koos Tõrukestega läbi viia tsirgupäev – tõeline lindude päev. Lapsed said teada, mis vanarahava püha see tsirgupäev on, mida sel pühal tehti ja mis see püha tähendas. Lapsed said tsirgupävega seotud liikumis- ja tähelepanumänge mängida, omavahel võistelda ja tantse tantsida. Väga tore üritus oli, lastele väga meeldis.