Maaeluministri külastus

Teisipäeval külastas Kirju-Mirju lasteaeda maaeluminister Urmas Kruuse koos oma nõuniku Kristiina Viksiga ja Reformierakonna Virumaa arendusjuhi Erik Setškoviga.

Lasteaia juhtkonnaga vesteldi keele õppe, ettevõtlikkuse ja keskkonna teemadel. Ministri sooviks on tuua lapsed loodusele lähemale, et lapsed teaksid, kuidas kasvatatakse erinevaid taimi, kuidas nende eest hoolitsetakse ning kuidas nad meie toidulauale jõuavad. Lisaks on maaeluministri suureks sooviks mahepõllumajanduse jõudmine lasteaialaste toidulauale.

Maaeluminister tutvus Krõlli rühma kooliminevate lastega, vestles nendega, laulis ja esitas lastele igasugu huvitavaid küsimusi. Kuna meil on väljas veel väga väga palju lund, siis külvas minister koos Krõlli rühma lastega saalis kaasa toodud vahenditega tilli seemneid. Lastega koos tegutsemine valmistas külalistele suurepäraseid ning positiivseid emotsioone, saalist kõlas palju naeru ja kõikide nägudel oli näha laia naeratust.

Külalised olid meeldivalt üllatunud, kui nägid, et lasteaia aknalaudadel kasvavad juba mitmed erinevad taimed ning rühmad on rohelust täis.